Авто в мороз

Авто в мороз

Автомобілісти Харкова не так часто стикаються з сильними морозами до -20, але як правильно обслуговувати авто за низьких температур зобовʼязаний знати кожен водій.

  •  перед тим як завести авто «поблимайте» дальнім світлом фар – це допоможе дати імпульс акумулятору на холоді, щоб він був готовий до запуску двигуна.
  •  якщо акумулятору вашого авто >2 років, буде не дурним рішенням мати стартові дроти, або дроти для «прикурювання». Так ви зможете легко завести автівку від авто-донора, підключившись до нього за допомогою дротів посеред міста, якщо морози розрядять ваш акумулятор. Або є альтернативне рішення – придбати портативний стартовий power bank для авто (до речі, він мультифункціональний, тобто можна буде підзаряджати не тільки акумулятор автівки, але усі інші гаджети). Важливо памʼятати, що підключати дроти до іншого авто/ power банку треба за схемою «плюс до плюсу-мінус до мінусу» і тільки потім запускати двигун.
  •  щоб уникнути наледі на склі, перед тим як закрити авто і піти по справах, його треба добре провітрити, відкривши вікна та двері так, щоб вивітрились усе тепло і волога.
  •  якщо авто все ж вкрилось крижаною коркою, а спеціальний скрібок або рідина для розморожування відсутні, допоможе звичайна пластикова картка. Важливий момент при виборі картки: беріть будь-яку, крім банківської.
  •  щоб не примерзали двері авто, змастіть по периметру дверей резинові прокладки силіконовою змазкою.
  •  у зимовий період змастіть замки автівки рідиною WD-40, якщо автівка стоїть у гаражі, то і гаражний замок також. Також покладіть до сумки (не в багажник, адже його замок теж може прихватити кригою) спрей для розморожування замків.