Зимовий must-have водія

Зимовий must-have водія

Зима – час несподіванок, до яких водієві треба бути готовим.

  1.  Щітка для очищення снігу з автомобіля та скребок для очищення льоду з вітрового скла: звісно, лід і сніг можна зішкрябати будь-чим, але в такому разі це може бути і разом з фарбою автомобіля.
  2. Розморожувач скла: нерідко трапляються випадки зміни погоди з «+» на «-» протягом декількох годин, тож ранковий дощ може утворити крижану кірку на склі та дзеркалах, з якою чудово впорається хімічний розморожувач, тоді як тільки з підігрівом скла зсередини  салону ви витратите дуже багато часу.
  3. Розморожувач замків: працює так само як і розморожувач скла, проте рекомендуємо тримати його безпосередньо в сумці і не зберігати в машині, адже заморозитись може не тільки замок водійської двері, але й багажник.
  4. Дроти для заряджання акумулятора: нерідко на морозі автомобіль можна не завезти через різку втрату акумулятором заряду, інші водії допоможуть вам «прикурити» від свого авто, проте не у всіх можуть бути дроти, щоб підʼєднатись.
  5. Теплі робочі рукавиці: будь-які маніпуляції з автомобілем на морозі краще робити незамерзлими руками і без остраху забруднити/порвати буденні рукавички.

Також пошукайте завчасно телефон перевіреного автоевакуатора на випадок, якщо трапиться проблема з автомобілем у дорозі, адже краще знати надійну службу для збереження вашого авто, аніж викликати першого ліпшого.